سئو و طراحی مهرآرا

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 021- 66 57 56 28

تعرفه اینستاگرام

ادمین حرفه ای پیج اینستاگرام مهرآرا با قیمت مناسب و بازخورد بالا در خدمت شماست

خدمات ادمین پیج اینستاگرام

1- گذاشتن پست به صورت روزانه در پیج

2- گذاشتن استوری به صورت روزانه در پیج

3- گذاشتن ویدئو های طولانی تر در بخش IGTV

4- جواب دادن به دایرکت ها و سعی بر جمع اوری شماره تماس کسانی که در دایرکت سوال پرسیدند.

5- افزایش فالوور

6- افزایش profile visits

7-  نظم دادن به پست های اینستاگرام

8- طراحی یک قاب برای تمام پست های اینستاگرام برای حرفه ای شدن و یکدست شدن پیج

9-  طراحی کاور برای highlight

10-  تعریف هشتگ های موثر برای هر پست برای افزایش بازدید

11- تغییر پیج به حالت business

12- بررسی پیج های مشابه و رقابت با انها


 برای استعلام قیمت ها به دلیل تنوع در پکیج ها لطفا تماس بگیرید.
021-66944137-66575628

تمامی اطلاعاتی که در مورد اینستاگرام نیاز دارید.

این اپلیکیشن که طرفداران بسیاری در سرتاسر جهان پیدا کرده است امروزه دارای بیش از 20 میلیون کاربر می‎باشد. این برنامه علاوه‎بر محبوبیتی که در جهان دارد طرفداران زیادی در ایران نیز دارد که برخی از آنها به انجام فعالیت‎های اقتصادی در آن می‎پردازند و برای این کار نیاز به فردی دارند که ادمین اینستاگرام نام دارد که می‎تواند این شخص خود فعال اقتصادی باشد یا با استخدام ادمین اینستاگرام این وظیفه را بر عهده شخص دیگری بگذارد.

امروزه مشاهده می‎شود که سرعت در جهان تقریبا حرف اول را می‎زند و تصاویر بهترین و سریع‎ترین فریم‎هایی می‎باشند که برای شهرت و دیده شدن می‎توانند مورد استفاده قرار بگیرند. دلیل عمده کاربردی بودن این اپلیکیشن بهره‎مندی ادمین پیچ اینستاگرام از تصاویر است.

در هر شبکه اجتماعی از اصطلاحات مختلف . متنوعی استفاده می‎شود و اینستاگرام نیز از این موضوع مستثنا نمی‎باشد و در صورتی که ادمین اینستاگرام خود هستید و یا ادمین پیج اینستاگرام افراد دیگری هستید نیاز دارید که با این اصطلاحات آشنا شوید تا شخصی که با استخدام ادمین اینستاگرام شما را ادمین پیج اینستاگرام خود کرده است با خیالی آسوده منتظر ارتقا صفحه خود باشد.

پست

هر اطلاعاتی که شما به عنوان ادمین اینستاگرام در صفحه خود بارگزاری می‎کنید پست نامیده می‎شود. این اطلاعات می‎تواند یک عکس و یا حتی ویدیویی باشد که توسط شما یا ادمین پیج اینستاگرامتان در صفحه شخصی شما آپلود می‎شود. در صورتی که نیاز دارید از شخصی به عنوان ادمین اینستاگرام بهره ببرید با در مورد قیمت ادمین اینستاگرام اطلاعات کافی داشته باشید.

 

 

فالو

این کلمه لاتین در لغت به معنای دنبال کردن می‎باشد. این اصطلاح در اینستاگرام بدین معناست که شما علاقه‎مند هستید تا پست‎ها و فعالیت‎هایی که توسط شخصی خاص صورت می‎پذیرد را دنبال کنید و از آن آگاه باشید. برای اینکه این عمل را انجام دهید باید به صفحه آن شخص بروید و درخواست فالو بدهید در صورتیکه این عمل شما توسط فرد مورد نظر پذیرفته شود و به شما اجازه دهد که او را فالو کنید می‎توانید تمامی پست‎هایی که توسط ادمین پیج اینستاگرام این صفحه قرار داده می‎شود را مشاهده کنید.

جدیدترین پست‎هایی که توسط ادمین اینستاگرام صفحاتی که شما آنها را فالو یا دنبال می‎کنید در بخش home شما قابل نمایش می‎باشد. علاوه‎بر این می‎توانید پست‎هایی که آنها لایک کرده‎اند را نیز مشاهده کنید.

فالور(follower)

این کلمه در لغت به معنی دنبال کننده می‎باشد. زمانی که شخصی به دیدن پست‎های شما علاق‎مند باشد و صفحه شما را فالو کند در زمره فالورهای شما قرار خواهد گرفت.  هرچه صفحه شما توسط افراد بیشتری فالو شود ارزش این صفحه افزایش پیدا خواهد کرد. یکی از دلایلی که افراد به استخدام ادمین اینستاگرام روی می‎آورند داشتن توانایی جذب فالور توسط ادمین اینستاگرام می‎باشد که با دانش و تخصص این مهم امکان‎پذیر می‎باشد.

ازاین رو قیمت ادمین اینستاگرام با توجه به دانشی که دارد و خدماتی که ارائه می‎دهد متفاوت است. بنابراین برای رسیدن به نتیجه‎ای بهتر و صرف هزینه متعارف در استخدام ادمین اینستاگرام دقت کنید.

 

 

کا (k)در اینستاگرام

کا مخفف کلمه کیلو می‎باشد که بیانگر 1000 می‎باشد. در بسیاری از اپلیکیشن‎ها برای راحتی در نمایش اعداد از نماد مخفف استفاده می‎شود که در اینستاگرام نیز این اتفاق رخ داده است. برای فهم درست از تعداد فالورها و موارد دیگر می‎بایست عددی که در کنار k قرار می‎گیرد را در عدد 1000 ضرب کنید.

فالویینگ(following)

این کلمه در لغت به معنای دنبال کردن می‎باشد. زمانی که شما برای دیدن پست‎های یک صفحه علاقه دارید آن صفحه را فالو می‎کنید و در این زمان آن در صفحه در بخش فالویینگ شما نمایش داده می‎شود و این بدین معناست که شما یا ادمین پیج اینستاگرام شما بنا به دلایل مختلف قصد دنبال کردن فعالیت‎های آن صفحه را دارید.یکی از وظایف ادمین اینستاگرام توجه به میزان فالویینگ‎هایی است که توسط صفحه شما انجام شده است.

فید(feed)

اولین صفحه‎ای که زمان باز کردن اینستاگرامتان واردش می‎شوید را فید می‎گویند. در این صفحه استوری و پست‎هایی که توسط فالورهایتان گذاشته می‎شود نمایش داده می‎شود. این صفحه نمایش دهنده جدیدترین پست‎ها می‎باشد.

 

 

استوری(story)

این کلمه در لغت به معنای داستان و روایت می‎باشد. این قابلیت که در سال 2017 به این نرم افزار اضافه شد مورد توجه افرادی که با عنوان ادمین اینستاگرام در حال فعالیت هستند قرار گرفت.

این قابلیت به شکلی طراحی شده است که ادمین پیج اینستاگرام می‎تواند یک عکس یا یک ویدیو را به مدت 24 ساعت با فالورهای خودش به اشتراک بگذارد. در طراحی این قابلیت محدودیت زمانی 15 ثانیه‎ای قرار داده شده است که عکس و  ویدیو یارگزاری شده توسط ادمین اینستاگرام تنها 15 ثانیه نمایش داده می‎شود.

قابل توجه است که این استوری بعد از 24 ساعت بصورت خودکار پاک می‎شود. در صورتی که علاقه دارید استوری‎ای را نگه دارید می‎توانید از امکان high light بهره ببرید.

 

 

در استوری برای کسانی که آن را مشاهده می‎کنند این امکان که بخواهند آن را لایک کنند وجود ندارد و تنها می‎توانند کامنت بگذارند. ادمین اینستاگرام در بخشی مخصوص می‎تواند تمامی کامنت‎های مرتبط با همان استوری را مشاهده و در صورت نیاز پاسخ دهد.

در صورتیکه اقدام به استخدام ادمین اینستاگرام کردید می‎توانید در شرح وظایف او استوری گذاشتن را نیز قرار دهید. البته در نظر داشته باشید که انجام این فعالیت‎ها باعث افزایش قیمت ادمین اینستاگرام خواهد شد.

لایو(live)

معنای این کلمه در فرهنگ فارسی به معنای پخش بصورت زنده می‎باشد. کاربرد این کلمه در اینستاگرام نیز همین می‎باشد و ادمین اینستاگرام می‎تواند برای فالوورهای خود بصورت آنلاین ویدیو تهیه کند.

در لایو گذاشتن ادمین پیج اینستاگرام هیچگونه محدودیت زمانی را ندارد. تمامی کسانی که به مشاهده لایو یک فرد مشغول هستند می‎توانند لایک کنند و کامنت بگذارند. این کامنت‎ها به گونه‎ای است که برای تمامی فالوورهایی که در لایو حضور دارند قابل مشاهده است.

لایو نیز مانند استوری که توسط ادمین اینستاگرام گذاشته می‎شود بعد از 24 ساعت بصورت خودکار پاک می‎شود. برای نگهداری لایو نیز می‎توانید از امکان high light استفاده کنید.

 

 

نوتیفیکیشن(notification)

معنای فارسی این کلمه اطلاعات رسمی درباره موضوعی می‎باشد. زمانیکه در اینستاگرام فعالیتی رخ می‎دهد کاربر اینستاگرام یا همان ادمین اینستاگرام از طریق نوتیفیکیشن از آن آگاه می‎شود. البته این اعلام وضعیت در مورد پست‎هایی است که شما در صفحه خود آپلود کرده‎اید و عکس العمل ادمین پیچ اینستاگرام صفحات دیگر نسبت به آن پست‎ها می‎باشد.

هشتگ

اگر بخواهیم به بیانی ساده هشتگ را توضیح دهیم به این تعریف خواهیم رسید: برچسب زدن برای دسته بندی و اشتراک‎گذاری پست‎ها که توسط شخصی که شما با استخدام ادمین اینستاگرام به عنوان ادمین پیج اینستاگرام خود برگزیده‎اید صورت می‎گیرد.

هشتگ باعث می‎شود که در صورت نیاز تمامی محتویاتی که با دسته‎بندی خاص در اینستاگرام از طریق ادمین اینستاگرام بارگزاری شده است به راحتی در دسترس باشند. علاوه بر اینستاگرام از هشتگ در توئیتر، پینترست و فیس بوک نیز استفاده می‎شود.

استفاده از هشتگ بسیار آسان است بطوریکه برای انجام این کار کافی است در ابتدای هر چیزی که می‎خواهد علامت # را قرار دهید. علاوه بر این ادمین اینستاگرام می‎تواند از هشتگ در کامنت‎ها نیز استفاده کند.

اکسپلور (explore)

صفحه‎ای است که در آن تمامی پست‎های که در تمامی جهان توسط ادمین اینستاگرام صفحات مختلف بارگزاری می‎شود نمایش داده می‎شود. این پست‎ها با توجه به فعالیت‎هایی که شما در این نرم افزار انجام داده‎اید به نمایش درخواهند آمد و ازالگوریتمی کارآمد برای این عمل استفاده می‎شود. این الگوریتم علاوه‎بر فعالیت شما، فعالیت دوستان شما را که باهم به اشتراک گذاری اطلاعات می‎پردازید را نیز مورد بررسی قرار می‎دهد. برای دیده شدن در صفحه اکسپلور اینستاگرام باید به استخدام ادمین اینستاگرام روی بیاورید که دارای تخصص باشد البته قبل از اقدام از قیمت ادمین اینستاگرام در این سطح مطلع باشید تا بتوانید با بهترین قیمت ادمین اینستاگرام بهترین ادمین اینستاگرام را به استخدام خود در آورید.

 

 

منشن(mention)

این کلمه در فرهنگ فارسی به معنای اشاره کردن است و در اینستاگرام نیز کاربردی مشابه دارد و از آن برای اشاره کردن استفاده می‎شود. در این شبکه اجتماعی اگر بخواهید به نام شخصی اشاره کنید از این قابلیت استفاده می‎کنید. به عنوان مثال یک عکس مشترک با دوستتان گرفته‎اید و آن را به عنوان پستی در صفحه شخصی خود قرار داده‎اید و می‎خواهید با اشاره به آن حضور او را در آن عکس نشان دهید در این حالت آن دوستتان را منشن می‎کنید.

برای اینکه شخصی را منشن کنید کافی است قبل از آیدی اینستاگرام آن از علامت @ استفاده کنید. این قابلیت در کپشن‎ها . کامنت‎ها نیز وجود دارد و می‎توانید خودتان یا با استخدام ادمین اینستاگرام از این امکان بهره ببرید.

تگ(tag)

به معنای برچسب زدن می‎باشد. گاهی پیش می‎آید که در عکسی افرادی ظهور دارند که شما می‎خواهید به دبگران آنها را معرفی کنید در این مورد شما از تگ استفاده می‎کنید.برای اینکه بتوانید شخصی را تگ کنید قبل از آیدی اینستاگرام آن شخص از علامت @ استفاده می‎کنید. این عمل را می‎توانید خودتان انجام دهید یا با بررسی قیمت ادمین اینستاگرام به استخدام ادمین اینستاگرام روی بیاورید تا کارهای مربوط به صفحه شما را انجام دهد.

 

 

دایرکت(direct)

معنای این کلمه مستقیم و بدون واسطه می‎باشد که در اینستاگرام برای ارسال پیامی خصوصی به شخصی مورد استفاده قرار می‎گیرد. در صورتیکه شما می‎خواهید تنها فردی که مد نظر شماست پیامی را بخواند از امکان دایرکت می‎توانید استفاده کنید و از این طریق پیام‎های خود را ارسال کنید. البته در صورت لزوم و احتیاج می‎توانید در این بخش یگ گروه تشکیل دهید و افراد دیگری را نیز در آن شریک کنید.

لایک

اینکلمه به معنای علاقه داشتن و پسند کردن می‎باشد. یکی از کارهایی که در این اپلیکیشن رواج دارد لایک کردن است که می‎تواند توسط خود شما صورت بگیرد یا برای انجام این کار به استخدام ادمین اینستاگرام روی آورید و با توجه به قیمت ادمین اینستاگرام با فردی قرار داد ببندید تا فعالیت‎های مربوط به صفحه اینستاگرامتان را انجام دهد.

این امکان برای این قرار داده شده است که در صورتیکه از پستی لذت بردید این حس رضایت را تنها با لایک کردن به دیگران و شخصی که آن پست را گذاشته است نشان دهید.

زمانی که می‎خواهید ببینید چه کسانی پست‎های شما را لایک کرده‎اند می‎توانید به بخش نوتیفیکیشن بروید و از اطلاعات موجود در آن استفاده کنید. در صورتیکه ازاین نرم افزار به عنوان ابزاری برای فعالیت‎های اقتصادی بهره می‎برید پیشنهاد می‎شود که با بررسی قیمت ادمین اینستاگرام و در صورت پیدا کردن مورئ مناسب به استخدام ادمین اینستاگرام بپردازید تا بیشترین و بهترین نتایج را شاهد باشید.

 

 

آرشیو

این بخش به شما این امکان را می‎دهد که پست‎های خود را آرشیو کنید و زمانی که به آنها نیاز داشتید به آنها رجوع کنید.

سرچ یا جستجو

یکی از مهمترین قابلیت‎های اینستاگرام امکان سرچ در آن می‎باشد. این بخش به 4 قسمت تقسیم می‎شود.

Search top

در این قسمت صفحاتی که بیشترین سرچ را داشته‎اند به کاربران نمایش داده می‎شود.

Search people

در این بخش می‎توانید با وارد کردن نام فرد مورد نظر یا کسب و کاری که به دنبالش هستید به جستجوی آن بپردازید و به آسانی آن را پیدا کنید. در بخش تمامی مواردی که به موضوع سرچ شده توسط شما مرتبط است نمایش داده می‎شود.

 

 

Search tags

در این قسمت می‎توانید به جستجوی هشتگی که به دنبال آن هستید بپردازید.

Search places

با روشن کردن جی پی اس گوشی خود می‎توانید در میان مکان‎ها و شهرها جستجو کنید تمام تصاویری مه در مورد آن مکان یا شهر وجود دارد را مشاهده کنید.

امکان ذخیره کردن

برای اینکه کاربران بتوانند موارد مورد نظر خود را ذخیره کنند در این برنامه گزینه‎ای با نام سیو در نظر گرفته شده است. هر پستی را که بخواهید با این مورد می‎توانید ذخیره کنید و در صفحه شخصی خودتان مورد باز بینی قرار دهید.

کالکشن

بعد از اینکه پست‎های مورد نظرتان را سیو کردید می‎توانید از این بخش آنها را دسته بندی و مرتب کنید.

در صورتیکه از این برنامه به عنوان یک ابزار برای ارائه خدمات خود استفاده می‎کنید و اطلاعات یا زمان کافی را برای پرداختن به آن را در دسترس ندارید می‎توانید با بررسی قیمت ادمین اینستاگرام به استخدام ادمین اینستاگرام بپردازید. شخصی که با داشتن اطلاعات و معلومات خود و همچنین صرف کردن زمان مناسب به بهبود و ارتقای صفحه کاری شما کمک قابل توجهی می‎کند و سبب می‎شود محصولات یا خدمات شما بهتر و بیشتر در معرض دید باشد.

 

مشاوره و پشتیبانی رایگان
28 56 57 021-66
 137 44 669