سئو و طراحی مهرآرا

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 021- 66 57 56 28-09128494377

تبلیغات

تعرفه رپورتاژ آگهی در سایت مهرآرا:

  • مطلب مرتبط با سئو + 3 لینک Follow + دائمی = 250.000 تومان

تعرفه بک لینک در سایت مهرآرا:

  • بک لینک فالو + مرتبط با سئو + 3 ماهه = 460.000 تومان   در منو اصلی در قسمت خدمات دیگر ، قرارگیری در همه صفحات

بک لینک در قسمت خدمات دیگر در بخش خدمات دوستان می باشد.

رپورتاژ سئو سایت مهرآرا

کمی درباره رپورتاژ
رپورتاژ نوعی آگهی تبلیغاتی می باشد که این تبلیغات می تواند یک محتوای آموزشی از محصولات یا یک متن از خدمات کارفرمایان، همراه با لینک باشد یا یک آگهی در مورد نوع و نحوه کار یک شرکت برای تبلیغ محصول یا خدمات اما همراه با لینک باید باشد که این لینک به صورت کلمه کلیدی یا آدرس سایت یا آدرس صفجه ای از یک سایت می تواند باشد.

چرا رپورتاژ؟

کاربرد رپورتاژ بیشتر شبیه به بک لینک می باشد با این تفاوت که در بک لینک ما فقط لینک را در سایت ها تبلیغ میکنیم که این لینک می تواند در تمامی صفحات یک سایت یا در یک صفحه ای از یک سایت باشد که حتی ممکن است  با تبلیغ کردن بک لینک در سایت های اسپم و یا بی ارزش حتی غیر مرتبط ، سایت خود را اسپم کنیم چون اگر بک لینک به صورت غیر اصولی انجام شود نه تنها سودی برای ما نخواهد داشت به جز وقت و هزینه ای که گذاشتیم به ضرر سایت نیز خواهد بود، اما در رپورتاژ اولین سودی که برای ما خواهد داشت اینست که در هر شرایطی برای ما ضرر نخواهد داشت چون لینک ما در متن گذاشته میشود ، تصور روبات گوگل از این استدلال بر اینست که این لینک نشانگر منبع آن متن است و از نظر گوگل بک لینک حساب نمیشود و بدین معنی است که این متن آموزشی یا تبلیغاتی چنان ارزش بالایی داشته که توسط سایت دیگر نمایش داده شده،این نوع لینک گذاری نیز لینک بیلدینگ هم نامیده میشود.

هیچگاه نمی توان گفت تبلیغ فقط بک لینک بهتر است یا رپورتاژ،چون بستگی به رعایت اصول و نحوه استفاده آنها دارد اما از آنجایی که روبات ها خیلی به بک لینک حساس شده اند ،توصیه میشود از رپورتاژ بیشتر استفاده شود تا ریسک بک لینک گذاری از بین برود.

اصول رپورتاژ گذاری
همانطور که گفته شد رپورتاژ چون توسط سایت های دیگه به صورت یک متن قرار داده میشود و نه فقط بصورت یک لینک به همین خاطر از نظر گوگل، بک لینک برای سئو سایت به حساب نخواهد آمد و ضرری هم نخواهد داشت، اما اگر ما میخواهیم نتیجه مطلوبی بگیریم می بایست تمام مواردی را که برای بک لینک گذاری اقدام مینماییم را اجرا نموده  و علاوه بر آن موارد دیگر را نیز رعایت نماییم که تمامی مواردی که باید رعایت شوند عبارتند از:

1-رپورتاژ را در سایت هایی بگذاریم که مرتبط یا خدماتی سایت مثل سایت های طراحی یا سئو یا خدمات وبلاگی یا حداقل در سایت های با ارزش بالا مثل خبرگزاری ها، سایت های علمی و آموزشی مثل مهرآرا قرار دهید.

2-متن خود را با تعداد کاراکتر بالا قرار دهید.

3-در رپورتاژ از عکس حتما استفاده نمایید این کار به این علت است که ،چون کاربرها می بایست محتوای بلندی را مطالعه کنند این امر باعث میشود کاربر خسته نشده و مدت زمان زیادی را در آن صفحه بماند، همچنین عکس تاثیر بسزایی در دیزاین محتوا دارد.

4-عنوان رپورتاژ مشخص کننده موضوع رپورتاژ خواهد بود حتما سعی کنید عنوانی قرار دهید که کاربر را جذب کند تا رپورتاژ شما را مطالعه نماید ، این کار باعث افزایش بازدید خواهد شد.

5-پس از انتخاب عنوان مناسب برای رپورتاژ، می بایست محتوای رپورتاژ شما نیز کاربرپسند و با کیفیت باشد ، این کار باعث گرفتن ورودی برای بازدید از سایت شما نیز خواهد شد، همچنین باعث کامنت گذاری و لایک کردن کاربران در صفحه رپورتاژ شما خواهد بود که تاثیر بسزایی در سئوی وب سایت شما خواهد داشت .

6-همیشه در نظر داشته باشید که هر چه تعداد لینک گذاری در رپورتاژ کمتر باشد ارزش لینک شما بیشتر خواهد بود.

7-برای رپورتاژ خود منبع با کلمه کلیدی لینک شده قرار دهید مخصوصن لینکی که برای شما ارزش بالایی دارد.

8-در سایت هایی تبلیغ کنید که رپورتاژ شما از سایت برداشته نخواهد شد چون عمر یک رپورتاژ نیز تاثیر خود را خواهد گذاشت ،همچنین ماهانه نیاز به تمدید نداشته باشد تا از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرف باشد.

9-سایت هایی را که تبلیغ میکنید اگر رپورتاژ شما را در صفحه اصلی ،یا در تمامی صفحات سایت ،یا همچنین در تمامی صفحات مربوطه به کار شما قرار دهند تاثیر دوچندانی خواهد داشت.
10- رپورتاژ گذاری را مدام انجام دهید تا تاثیر آن را ببینید، همچنین رپورتاژ را سعی کنید در سایت های مختلف انجام دهید.
11- حتمن سعی کنید که در رپورتاژ، لینک فالو باشد چون در غیر اینصورت تمامی امتیاز و تاثیری که رپورتاژ شما باید از سایت تبلیغ دهنده را بگیرید را نخواهید داشت.

12-اگر رپورتاژ گذاری را بصورت همزمان در چند سایت مختلف انجام میدهید ،در طول زمان این کار رو دوباره انجام دهید ،در غیر اینصورت بصورت تک تک در طی زمان اینکار رو بکنید.

مشاوره و پشتیبانی رایگان
28 56 57 021-66
 137 44 669