- از روش Shop the look در AdWords استفاده کنید و نرخ تبدیل کاربر به مشتری را در بین کاربران موبایلی افزایش دهید. این کار تاثیر زیادی در سئو سایت شما دارد.

- برای تبلیغات در فیس بوک ویدیوهای 360 درجه ایجاد کنید.

- یکی از فاکتورهای رتبه بندی قدمت یک دامنه است و هر چه مدت زمان فعالیت یک دامنه بیشتر باشد در رتبه بندی ها شانس بیشتری دارد. بنابراین برای رسیدن به رتبه بندی بالا دوران پر تلاش تر و سخت تری  نسبت به رقبایتان که دامنه قدیمی تری دارند باید بگذرانید.

- پروفایل لینک های سایتتان را بررسی و بهبود دهید. کیفیت و اعتبار پروفایل لینک های یک سایت برای موتورهای جستجو به منزله کیفیت و اعتبار بخش های دیگر وب سایت است بنابراین در وب سایت خود یک پروفایل لینک های سالم داشته باشید تا سئو سایت شما بهبود پیدا کند.

- محتواهای ضعیف و بی کیفیت نه تنها برای وب سایتتان مزیتی ندارند بلکه کیفیت کلی وب سایتتان را ضعیف می کنند بنابراین از این محتواها در سایتتان استفاده نکنید. برای سئو سایت محتواهای طولانی ارزش بیشتری دارند.

- محتواهای تکراری را چه در هاست سایت شما و چه در هاست سایت های دیگر مهمان شده باشند از وب سایتتان حذف کنید و از دیگر وب سایت ها نیز بخواهید که محتوای تکراری شما را که در هاست آن ها قرار دارد پاک کنند.

- وب سایتتان را بررسی کنید و صفحاتی را که نرخ دفع کاربری بالایی دارند و برای سئو سایت مضر هستند را پیدا کرده و دلیل  نرخ بالای دفع کاربر در این صفحات را بررسی و آن را ویرایش کرده و مشکل آن را حل کنید.

- اگر سایتتان با وجود قرار گرفتن در رتبه های بالا در موتورهای جستجو نرخ کلیک کمی دارد توضیحات کالای صفحاتتان را بررسی کنید و توضیحات جذابتری برای کالایتان ایجاد کنید.

 

 

- اگر در وب سایت خود صفحاتی با محتوای قدیمی دارید که ترافیک بالایی جذب می کند برای بهبود سئو سایت محتواهای جدید با همان موضوع در صفحات جدید ایجاد کنید.

- صفحات مالی وب سایتتان  را بررسی کنید ببینید ایندکس گذاری شده اند یا نه. اگر صفحاتی در وب سایتتان دابل ایندکس گذاری شده باشد ممکن است برای سئو سایت مضر باشد و این صفحات به عنوان محتوای تکراری در موتورهای جستجوگر در نظر گرفته شود.

- در هر صفحه از سایتتان بیش از یک تگ  H1 استفاده نکنید زیرا بر سئو سایت صفحات تاثیر منفی می گذارند.

- اهمیت و میزان تأثیر صفحات FAQ روز به روز در حال افزایش است. بنابراین لازم است این صفحات را در وب سایتتان بازبینی کنید و با هدف قرار دادن کلیدواژه های طولانی و بهینه سازی آن ها می توانید ترافیک بیشتری برای وب سایت خود جذب کنید.

- دیگر نیاز نیست موارد مربوط به رنک برین را رعایت کنید زیرا این الگوریتم در گوگل منسوخ شده و تاثیری بر سئو سایت نمی گذارد.

- در طراحی وب سایت ها ترفندهای تاثیرگذار و جدید زیادی  وجود دارد که استفاده از آن ها کاری تخصصی و حرفه ای است و قبل از صرف هزینه و زمان زیاد برای طراحی جدید در سایتتان  از یک متخصص سئو سایت کمک بگیرید.

 - تخصیص ALT را با کلیدواژه های  مناسب و مرتبط برای تصاویرتان ایجاد و سپس تصاویر را منتشر کنید.

- شما می توانید برای بخش های مهم سایتتان  که برای کراول شدن در اولویت هستند  از نقشه سایت جداگانه برای آن ها استفاده کنید.

- همه صفحات سایتتان برای هدایت موتورهای جستجوگر به  صفحه اصلی باید دارای تگ rel=canonical باشند.استفاده از این تگ در صفحات از گیج شدن موتورهای جستجوگر برای کراول کردن وب سایتتان جلوگیری می کند و برای سئو سایت مفید است.

- وقتی محتوای سایت شما را  سایت دیگری سیندیکیت می کند توجه کنید که از تگ rel=canonical به محتوای اصلی سایت شما استفاده کنند.

- هر دو ورژن نام دامنه با WWW و بدون WWW را در زمان تنظیم کنسول جستجوی گوگل ثبت کنید و پس از آن ورژنی را که می خواهید به عنوان ورژن اصلی باشد انتخاب کنید.