- اگر در وب سایتتان دامنه های متعددی دارید در کنسول جستجو همه آن ها را ثبت کنید.

- قبل از تغییر پروتکل کلی وب سایتتان از HTTP به HTTPS لینک های داخلی وب سایتتان را از HTTP به HTTPS تغییر دهید.

- دیگر مثل گذشته نمی توان با تعویض یا خرید لینک اعتبار کسب کرد و همچنین در لینک بیلدینگ نیز مانند تولید محتوا کیفیت مهم تر از کمیت است بنابراین در پروسه لینک بیلدینگ لینک های با کیفیت تر از سایت های معتبر تر دریافت کنید تا تاثیر بیشتری روی بالا بردن سئو سایت بگذارید.

- آدرس IP خود را باید در گوگل آنالتیکز ثبت کنید.

- در شبکه های اجتماعی محتواهای ویدیویی بسیار مناسب تر است. بنابراین سعی کنید در زمان تولید محتوای متنی برای آن محتوا  ورژن ویدیویی نیز ایجاد کنید که در بالا بردن سئو سایت کمک کنید.

- پاپ آپ ها میزان رضایتمندی کاربران از وب سایت را کاهش می دهد پس برای بهبود بالا بردن سئو سایت همه پاپ آپ ها را از ورژن موبایلی سایت خود حذف کنید و کلیدهای  CTA را جایگزین کنید.

- محتواهای متنی خود را در هنگام نوشتن بازبینی کنید و اگر اشتباهات املایی و گرامری دارند آن ها را اصلاح کنید. اشتباهات گرامری و املایی در بالا بردن سئو سایت تأثیری ندارد اما ممکن است باعث کاهش رضایتمندی  و اعتماد کاربران نسبت به سایت شما شود و این کاهش رضایتمندی دربالا بردن سئو سایت می تواند موثر باشد.

- اگر تصمیم به همکاری با اینفلوئنسر دارید برای جلوگیری از وقوع سوءتفاهم  با او قراردادی ببندید و همه نیازهای متقابل خود را در آن ذکر کنید.

 

 

- در جواب یک مشتری که از شما می خواهد در مدت کوتاه برای یک کلید واژه پر طرفدار سئو سایتش را به رتبه بندی بالا در صفحه اول برسانید فقط بگویید نه

- شما می توانید از روش مهندسی معکوس رقیب های قدرتمند و محتواهای پر طرفدار آن ها  برای پیدا کردن ایده هایی برای تولید محتوا استفاده کنید و در بالا بردن سئو سایت بهبود ایجاد کنید.

- هیچ بخشی را در کد CSS خود مخفی نکنید.

- با افزودن بردکرامب ها به وب سایتتان علاوه بر تأثیر بر سئوی سایتتان می توان میزان رضایتمندی کاربران را از وب سایتتان افزایش داد.

- زنجیره طولانی از دایرکت ها ایجاد نکنید تا به موتورهای جستجوگر در کراول کردن وب سایت خود کمک کنید.

- اگر تا کنون پروتکل امنیتی وب سایتتان را از HTTP به HTTPS تغییر نداده اید در اولین فرصت این کار را انجام دهید.زیرا برای صفحات موبایل پر شتاب گوگل استفاده از این پروتکل را ضروری اعلام کرده است.

- برای ارجاع دادن محصولاتی که ویژگی های مشابه دارند به هم به جای استفاده از ریدایرکت ها از تگ کانونیکال استفاده کنید. 

- با توجه به اینکه گوگل محدودیت تعداد کاراکترها در تگ عنوان را به 70 کاراکتر افزایش داده است شما می توانید از همه این تعداد مجاز در عنواین صفحات خود استفاده کنید و پس از اینکه این عناوین را ایجاد کردید برای اطمینان از اینکه مشکلی در نمایش عنوان ها ایجاد نشده باشد ورژن موبایلی صفحات سایتتان را بررسی کنید.

- تعداد مجاز کاراکترها برای توضیحات کالا در ورژن موبایل 172 کاراکتر است اما تعداد کاراکترهای مجاز برای دسکتاپ را گوگل به 200 کاراکتر افزایش داده است.

- با توجه به این که روش سرچ معنایی روی کار آمده دیگر برای بالا بردن سئو سایت به گنجاندن دقیق کلید واژه به همان شکل در متن نیاز نیست و به دلیل اینکه گوگل می تواند کلیدواژه هایی را که از لحاظ معنایی به هم نزدیک هستند را پیدا کند شما می توانید به جای به کار بردن دقیق کلیدواژه ها از کلیدواژه هایی که دارای معنای نزدیک به آن هستند استفاده کنید.

با مطالعه این مطلب به راحتی می توانید با  رازها و تکنیک های بالا بردن سئو سایت آشنا شده و آن ها را به کار بگیرید.

 

برای دست یافتن به صفحه اول گوگل به سایت مهرآرا مراجعه کنید.