در کمپین تبلیغات کلیکی اگر روی تبلیغات کلیک نشود سئو سایت به موفقیت نمی روسد و برای افزایش کلیک عوامل بسیاری تأثیر دارد. بهبود خود تبلیغ می تواند یکی از راه های جذب کلیک بیشتر باشد و موفقیت سئو سایت باشد. به همین منظور ایده هایی برای بهبود تبلیغتان در سئو سایت بیان می کنیم:

 

1- انجام عملی را از بازدیدکننده درخواست کنید.

برای بیشتر دیده شدن تبلیغ باید آن را زیرکانه و خلاقانه طراحی کرد. برای تبلیغاتتان از زبانی فعال استفاده کنید و برای بازدیدکننده مرحله پس از کلیک را مشخص کنید. برای مثال طراحی دکمه برای تبلیغات تصویری و استفاده از عبارات مناسب مانند: بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید و ... برای تبلیغات متنی و سئو سایت مناسب است.

 

2- ارزش کارتان را به بازدیدکنندگان نشان دهید.

در تبلیغات برای سئو سایت به جای پرداختن به خود و تعریف کردن از خود به مشتریان و مشکلاتشان بپردازید برای مثال بگویید که برای حل مشکلاتشان و بالا بردن کیفیت زندگیشان چه می کنید و چه ارزش هایی را و چگونه به زندگی آن ها اضافه می کنید.

 

 

3-مخاطبانتان را بشناسید.

شما به دنبال این هستید که مخاطبانتان تبلیغات شما را درک کنند و به این ترتیب کلیک روی تبلیغتان را افزایش دهید. اما قبل از این دیده شدن تبلیغتان مهم است و اگر تبلیغ شما دیده نشود کلیکی روی آن انجام نمی شود در نتیجه در سئو سایت تاثیری نمی گذارد بنابراین لازم است بدانید مخاطبانتان چه افرادی هستند و تبلیغ شما را در کجا می بینند.

 

4-عجله نکنید.

برای خرید کردن مشتری عجله نکنید و به مشتری زمان دهید تا قبل از خرید با شما و پیشنهادتان آشنا شود و مرحله ساده ای برای شناخت شما و پیشنهادتان طراحی کنید.

 

5-کمپین خود را آزمایش کنید.

عنوان و تصویر و رنگ ها در افزایش یا کاهش کلیک بر روی تبلیغات و سئو سایت بسیار موثر است بنابراین تصویر و رنگ و عنوان های مختلف را در هر کمپین تست کنید و آن هایی که بازخورد بهتری دارند را انتخاب کنید.