سئو و طراحی مهرآرا

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 021- 66 57 56 28

سفارش تولید محتوا

سایت تولید محتوا,سفارش تولید محتوای الکترونیکی آموزشی بر اساس اصول سئو با 5 سال تخصص با قیمت مناسب برای وب سایت شما تخصص ماست.

یکی از راه هایی که باعث می شود شما در تولید محتوا و بالا بردن سئو سایت موفق باشید تهیه ی محتوایی است که طبق قوانین گوگل نوشته شده باشد. اگر محتوای تولیدی شما بر خلاف قوانینی که گوگل وضع کرده باشد نه تنها محتوای شما کمکی به بالا رفتن رتبه بندی سایتتان نمی کند بلکه باعث نزول رتبه نیز می شود. به همین دلیل اگر قصد سفارش تولید محتوا برای سایتتان را دارید باید آن را به کسی بسپارید که با این قوانین آشنایی داشته باشد.

هر چقدر که شما محتوای ارزشمندی را تولید کنید تا زمانی که بازدیدکنندگان زیادی نداشته باشد فایده ای ندارد و هیچ کمکی در بهبود پیدا کردن سئو سایت شما نمی کند. مخاطبان امروزی که با آن ها سر و کار داریم بسیار باهوش هستند و به راحتی می توانند فرق سئو سیاه و سئو واقعی را بفهمند به همین دلیل شما برای بهبود سئو سایت خود باید محتوای مناسبی را تولید کنید تا بازدید خوبی هم داشته باشد.

یکی از بایدهای بازاریابی موفق تحقیق و شناخت از مخاطبانتان است و بهترین راه برای برقراری ارتباط با آن هاست بنابراین باید سفارش تولید محتوا را بر این اساس انجام دهید. تحقیقات درباره مخاطبان یعنی به جای اینکه به خودتان و محصولتان توجه کنید به نیاز های مخاطبانتان توجه کنید. و این باعث می شود مشکلات مشتریانتان را بشناسید و بتوانید آن ها را حل کنید.

برای سفارش تولید محتوا نیازی به رفتار رسمی نیست و بهتر است از زبانی ساده و مناسب مخاطبان استفاده کنید و بهتر است کمتر از اصطلاحات تخصصی استفاده کنید. از پاراگراف طولانی  استفاده نکنید و مطالب را به ساده ترین شکل ممکن بیان کنید و برای فهم بهتر مطالب از مثال هایی استفاده کنید که به این موضوع کمک کند.

خودتان منتقد مقاله خودتان باشید و  تا رسیدن به بهترین شکل ممکن مقاله تان را اصلاح کنید. با حذف مطالب اضافی و جدا کردن مطالب مفید شکل بهتری به مقاله تان بدهید سئو سایت را بهبود دهید.

سفارش تولید محتوا را به ما بسپارید،تولید محتوا بر اساس اصول سئو برای وب سایت شما تخصص ماست، شرکت مهرآرا مفتخر است با 7 سال سابقه سئو در زمینه های شغلی متفاوت،رزومه سئو خوبی را با انجام سئوی کلید واژه های پرترافیک در کارنامه خود جمع آوری کند.

قیمت تولید محتوا:

تولید محتوای شما بصورت کاملا غیر کپی براساس اصول سئو بوده و بر اساس استاندارد گوگل حجم مقاله بین 600 تا 650 کلمه یا 2600 تا 2800 کاراکتر بوده و همچنین مقاله با درج عکس می باشد، قیمت هر مقاله 20 هزار تومان می باشد. و در صوررت تمایل درج هر مقاله در سایت 7 هزار تومان می باشد.

 چند نمونه از سفارش تولید محتوا و درج در سایت :

https://samseir.com/Blog

http://www.tnarman.com/blog

http://لباس-کار.com/category/blog/

http://www.عایق-الاستومری.com/blog

http://www.عایق-الاستومری.net/blog

http://ایمپلنت-دندان.com/blog

http://tehrantajhiz.co/blog

http://booth.tnarman.com/blog

http://kalatahvieh.ir/blog-default

http://electro-hefaz.com/بلاگ.php

http://www.سایبان.com/blog

اما نکاتی در مورد تولید محتوا:

همانطور که میدانید تولید محتوا یا content یکی از اصول سئو می باشد و به قولی محتوا پادشاست که می بایست به نحو احسن بکار برده شود.

1- اولین شرط در سفارش تولید محتوا اینست که محتوای شما باید غیر کپی باشد چون این امر شدیدا امتیاز منفی از سوی روبات های گوگل خواهد داشت پس اگر همین الان محتوای کپی درون وب سایت خود دارید از سایت بردارید پس اشتباه نکنید، چون محتوای کم و غیر کپی بهتر است از محتوای زیاد اما کپی یا با ذکر منبع است، اما گفتیم ذکر منبع! منظور چیست؟ منظور اینست اگر میخواهیم محتوایی را از سایتی برداریم در انتهای محتوا، منبع سایت مرجع را قرار دهیم که این نوع از کپی نیز امتیاز بد یا خوبی رو برای ما ندارد فقط اینست که ما اصول کپی رو رعایت کردیم.

2- سفارش تولید محتوا می بایست در زمان های تعیین شده و یکنواخت بر اساس ترافیک عبارت کلیدی انجام شود و چنان کاربر پسند و با کیفیت باشد که بلافاصله منجر به بسته شدن وب سایت شما از سوی کاربر نشود، که اگر این چنین اتفاق بیافتد مزایایی را برای شما خواهد داشت ،آپدیت روبات های گوگل روز به روز به سمت تولید محتوا رفته و تاکید دارند و این را میفهمند که کاربران چه تایمی را در سایت شما بوده و مقالات شما چقدر تاثیر داشته اند که کاربر به صفحات دیگر شما نیز مراجعه کرده یا نیز پرسش پاسخ یا کامنت گذاری و لایک هایی را دربرخواهد داشت، همچنین محتوای یونیک کاربران ثابت را نیز برای سایت خواهد داشت و کاربر اگر ببیند محتوا با کیفیت است در روزهای دیگر هم برای مقالات جدید به سایت سر خواهند زد.

3- یکی دیگر از راهکارهای محتوا برای نگاه داشتن و جذب کاربر در سایت تولید محتوا درج عکس مرتبط درون محتواست که به خسته نشدن کاربر نیز کمک خواهد کرد با تفکیک هر پاراگراف با عکس مرتبط به خود به مفهوم محتوا نیز می توانید کمک کنید و جلوه بیشتری از نظر زیبایی نیز به محتوای خود بدهید.

4- در مقالات یا محتوای خود از تیترهای جذاب استفاده کرده و کلمات کلیدی خود را در درون تیتر و محتوای خود بکار ببرید و سعی کنید اگر محتوای خود را بصورت مقاله بکار می برید حتما بصورت آموزشی و آن را بخش بندی کنید تا کاربر در روزهای آینده برای بخش های جدید به سایت سر بزند.

5- حتما سعی کنید محتوا را بصورت پارگراف بندی دسته بندی کرده و از اعلائم اختصاری مانند ویرگول و شماره گذاری و نقطه و پرانتر و غیره استفاده کنید و نکات مهم را بولد یا پررنگ کنید یا اگر احساس می کنید جایی از محتوا مربوط به صفحه دیگر از سایتتان میشود کلمه مربوط را به آن صفحه لینک کنید.

منبع: سفارش تولید محتوا 

مشاوره و پشتیبانی رایگان
28 56 57 021-66
 137 44 669