سئو و طراحی مهرآرا

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 021- 66 57 56 28

نمونه کار طراحی سایت حرفه ای و سایت ساز

تفاوت طراحی سایت حرفه ای و سایت ساز:
در طراحی سایت بسته به سلیقه مشتری سایت طراحی و بارگزاری خواهد شد و میزبانی نیز می تواند توسط کارفرما انجام گردد یا شش ماه توسط مجری پشتیبانی شود.

چند نمونه کار از طراحی سایت مهرآرا:

دکتر بزرگ : ایمپلنت-دندان.com
دکتر وحید دهقان : www.drdehqan.com
پارسیان دکور استیل: http://parsiandecorsteel.com/
سایت انگلیسی فرومنگنز: http://glvintco.com/
لوازم یدکی هیوندا: http://www.barad-part.com/
تجهیزات نمایشگاهی ارمان : www.tnarman.com
بهکار الکترونیک کرج : www.behkar.ir
چرم نقش آبی : www.naghshabi.com
رهاورد سبز پاسارگاد : http://www.rahavardsabz.com


چند نمونه کار از طراحی اختصاصی مهرآرا:

www.drkazemi.org
drahrar.com
kafsabiasadi.com
abraheh.com
armin-teb.com
bokehgroup.com
ganjineh.net
neginhezareh3.ir
pota.ir
sarmasazan.co
zibamedtour.com

در سایت ساز می بایست از قالب های پیش فرض استفاده شده و میزبانی تا آخر توسط مجری انجام میگردد، همچنین سایت ساز سالانه بیش از چندبن قالب رایگان بر روی سامانه بارگذاری می کند. بنابراین شما می توانید به راحتی، در هر ماه، قالب وب سایت خود را تغییر دهید. همچنین شما می توانید قالب دلخواه خود را طراحی و بر روی سامانه بارگذاری کنید.

 

 

طراحی سایت حرفه ای
سایت ساز با فضایی بسیار آسان و مفهومی (بدون داشتن علم برنامه نویسی)،که امکانات قوی برای راه اندازی طراحی سایت حرفه ای با هاست و دامنه رایگان با قیمت واقعا عالی در اختیار کاربران قرار خواهد داد.همچنین تا دو هفته رایگان سایت خود را پیاده سازی کرده و سپس در صورت تمایل خریداری کنید.در نظر داشته باشید قیمت سایت ساز نصف یا حتی 30% طراحی سایت می باشد،به این دلیل که تا آخر میزبانی شما توسط ما انجام گردد،که البته در 90% موارد در طراحی سایت هم همینطور هست.

تعرفه طراحی سایت و سایت ساز:

در طراحی سایت بسته به سلیقه مشتری سایت طراحی و بارگزاری خواهد شد و میزبانی نیز می تواند توسط کارفرما انجام گردد یا شش ماه توسط مجری پشتیبانی شود و شروع قیمت از 1.5 میلیون می باشد.

در سایت ساز می بایست از قالب های پیش فرض استفاده شده و میزبانی تا آخر توسط مجری انجام میگردد و از پکیج های زیر بسته مورد نظر خود میتوانید را خریداری کنید و حتی قبل از خرید تا 2 هفته رایگان تست و استفاده کنید، طریقه استفاده به صورت زیر می باشد:

پس از ثبت نام در مهرآرا، وبسایت کاربر بلافاصله ایجاد می شود و اطلاعات ورود (نام کاربری و رمز عبور) از طریق ایمیل و پیامک برای کاربر ارسال می‌گردند. هزینۀ راه اندازی وب سایت نیز بعد از ایجاد پنل دریافت می‌گردد. بنابراین کاربران می‌توانند قبل از پرداخت وجه، سامانه را به صورت کامل آزمایش کنند تا از خرید خود مطئمن شوند.

مشاوره و پشتیبانی رایگان
28 56 57 021-66
 137 44 669